Moje konto
Zaloguj jako:

Wystawiający

Przystępujący
Aktualności
Wersja demonstracyjna posiada pewne funkcje zmodyfikowane w stosunku do pełnej wersji produktu.

Przebieg aukcji


Inwestorzy otwierają aukcje na Elektronicznej Giełdzie Kapitału w 3 krokach.

Krok 1 - Wystawiający definiuje kwotę i okres depozytu oraz ustala okres trwania aukcji. Tutaj także może wybrać opcję automatycznego odnawiania aukcji (w przypadku złożenia oferty w ciągu ostatniej minuty, aukcja zostanie przedłużona o dodatkowe 5 minut).
Krok 2 - podsumowanie aukcji, umożliwiające sprawdzenie poprawności wprowadzonych paramterów.
Krok 3 - potwierdzenie założenia aukcji poprzez wpisanie kodu SMS, którzy otrzyma Pełnomocnik Użytkownika na telefon komórkowy podany na koncie użytkownika.

Po otwarciu aukcji Przystępujący maja możliwość przystąpienia do aukcji, które następuje poprzez złożenie pierwszej oferty. Składanie ofert wymaga potwierdzenia poprzez wpisanie kodu SMS wysyłanego do Pełnomocnika Użytkownika na telefon komórkowy podany na koncie Użytkownika.

Aukcja trwa do momentu określonego przez Wystawiającego lub do czasu, gdy żaden z oferentów nie będzie zainteresowany złożeniem wyższej oferty, niż złożona (dotyczy wyboru opcji "automatyczne odnawianie").

Po zakończeniu aukcji Wystawiający i Zwycięski Przystępujący otrzymują drogą e-mail raport z przebiegu aukcji oraz informację o powstaniu zobowiązania do podpisania umowy na obsługę depozytu przez Przystępującego na warunkach wskazanych w aukcji, za zaoferowanym wynagrodzeniem. Ponadto Wystawiający wraz z raportem otrzymuje fakturę od operatora portalu.

Przebieg aukcji można zobaczyć na wersji demonstracyjnej Elektronicznej Giełdy Kapitału, dostępnej pod adresem www.demo.gieldakapitalu.pl. 
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.
RegulaminOchrona prawna • Infolinia: +48 52 52 22 308 • E-mail: admin@gieldakapitalu.pl • Operator: www.centrumkapitalu.pl